Jak se k nám dostanete

Cesta autem

Ulicí Radlická až na hlavní křižovatku u benzinové pumpy OMV, kde se dáte do leva do ulice Jeremiášova, je tam směrovka na Lužiny. Po ulici Jeremiášova dojedete až k autosalonu NISSAN, u kterého se dáte doprava, (je tam opět směrovka Lužiny) do ulice Mukařovského. Jeďte stále po hlavní, která se trochu klikatí, po pravé ruce budete míjet Tesco a stanici metra Luka a až podjedete malý mostík pro chodce, dejte se asi po 50metrech do leva do ulice Trávníčkova. Pokud chcete parkovat co nejblíže kadeřnictví, dejte se při vjezdu do ulice Trávníčkova do leva a tam pokud najdete místo zaparkujte. Ve vchodu domu Trávníčkova 7 uvidíte na okně reklamu na kadeřnictví Martix. Pozor, ale samotný vchod do kadeřnictví Matrix je z druhé strany domu. Je proto nutné pokračovat Trávníčkovou ulicí do kopce a až minete tři vchody (pozor, je zde jiné kadeřnictví Diana) dejte se uličkou mezi domy a dům obejděte do vnitřního rondelu, kde už uvidíte kadeřnictví Matrix, které je hned u dětského hřiště. Pokud zde nenajdete parkovací místo, doporučuji se vrátit Trávníčkovou ulicí a projet jí až dozadu směrem od kadeřnictví, kde se nachází velké parkoviště, kde určitě zaparkujete a vrátit se pěšky.

Pokud přejedete odbočku u autosalonu NISSAN, v pohodě se dostanete do kadeřnictví z druhé strany, proto pokračujte dále rovně Jeremiášovou ulicí a až minete po levé ruce MAKRO, zahněte doprava do ulice Oistrachova. Hned druhou ulicí zahněte doprava do ulice Mukařovského a pak zase hned první ulicí doprava to už je Trávníčkova ulice. Na téčku se dejte Trávníčkovou do leva, kde po pravé ruce budete míjet vchod do domu Trávníčkova 7, kde už na okně uvidíte reklamu na kadeřnictví Martix.

PARKOVÁNÍ

Po celé délce ulice Trávníčkova se dá zaparkovat, směrem ke kadeřnictví ale bývají v odpoledních hodinách parkovací místa již obsazena, proto doporučuji parkovat spíše na druhém konci ulice. Ve druhé třetině Trávníčkově ulice směrem od kadeřnictví je po pravé straně velké parkoviště, kde určitě najdete místo.

 

Cesta pěšky

Metrem trasy B na stanici Luka, ve vestibulu se dáte doprava kolem pekařství Ječmínek a rovně přes lávku přejít nad silnicí do obchodního centra. To projdětě rovně až k tržišti, kde po pravé straně uvidíte řadu panelových domů a Trávníčkovu ulici, kde se nachází kadeřnictví Matrix, na okně Trávníčkova 7 je viditelná reklama. Pozor, ale samotný vchod do kadeřnictví Matrix je z druhé strany domu. Je proto nutné pokračovat Trávníčkovou ulicí do kopce a až minete tři vchody (pozor, je zde jiné kadeřnictví Diana) dejte se uličkou mezi domy a dům obejděte do vnitřního rondelu, kde už uvidíte kadeřnictví Matrix, které je hned u dětského hřiště.