Elumen Hair Color

Elumen Hair Color – barvy

Zcela nový barvící systém na fyzikální bázi

 
Elumen nabízí 4 skupiny barev, které Vám poskytnou bohatý výběr podle Vašich požadavků – od intenzivně světlých až po decentně přírodní odstíny včetně bezbarvého pro vysoký lesk vlasů.

Všechny odstíny lze vzájemně libovolně míchat a dosáhnout tak požadované barvy!

Pure: intenzivní módní odstíny

      

Deep: tmavé tóny

  

Bright: přírodní hnědé odstíny s akcenty módních tónů

     

Light: světlé zářivé blond odstíny

     

Barva bez amoniaku

Elumen od firmy Goldwell je zcela nová, vysoce účiná neoxidační barva, založena výhradně na obsahu kyselých přímých barvících pigmentů, které jsou oproti oxidačním pigmentům obzvláště čisté, zářící a jasné. Její tajemství spočívá v tom, že barvící pigmenty se ve vlasech zachycují pomocí elektromagnetické přitažlivosti, díky které dokáží proniknou hluboko do vlasu, kde pevně se uchytí. Barvení se tedy uskutečňuje na bázi fyzikálního působení, proto není nutné vlasy chemicky otevřít a tím je tento proces k vlasům velmi šetrný.

Vyjimečná trvanlivost barvy Elumen Hair Color je dána speciální kombinací kyselé hodnoty pH pigmentu Elumen, jehož následkem jsou záporně nabité pigmenty Elumen přitahovány elektromagnetickou silou kladně nabitého vlasu, ve kterém se pevně a trvale uchytí.

Čistě fyzikální princip barvy Elumen nevyužívá amoniak ani peroxid, je proto k vlasům natolik šetrný, že při barvení zůstáva struktura vlasu netknuta a vlas je naprosto nepoškozen.

Vlasy po aplikaci přípravku Elumen jsou zářivé a lesklé a barva je zároveň mnohem trvanlivější než oxidační barvy a to i u červených odstínů i jiných módních odstínů.

Nejčastější otázky a odpovědi k barvám ELUMEN

Je Elumen trvanlivější než běžné barvy?
Ano, trvanlivost je podstatně lepší než u klasických barev (to platí především u červených odstínů). To, jak dlouho Vám barva vydrží, hodně záleží na struktuře Vašich vlasů – čím zdravější vlasy, tím je trvanlivost barvy výrazně delší. Při opětovné aplikaci se trvanlivost prodlužuje.
Barví Elumen také šedivé vlasy?
Ano, ale musíte počítat s tím, že výsledná barva je oproti pigmentovaným vlasům světlejší a intenzivnější.
Mohou Elumen používat lidé alergičtí na oxidační barvy?
Klinické testy prokázaly, že na vznik alergických reakcí na Elumen je podstatně méně častý, než je tomu u běžných barev. Významným důvodem je, že Elumen neobsahuje Phenylendiamin, který způsobuje kožní alergické reakce. Pokud máte přesto obavy, není problém provést test alergické snášenlivosti.
Dá se použít Elumen na kontrastní melíry?
Ano, na to jsou fyzikální barvy ideální. Vzhledem k tomu, že barvy Elumen neobsahují amoniak ani peroxid, neumí vlasy zesvětlit. Pokud chcete docílit intenzivního odstínu, doporučuji před tím pramínky zesvětlit. Barva pak bude hodně výrazná a dlouho vydrží.